Novinky

Legendární slovenský zpěvák zazpívá své evergreeny vsetínskému publiku

Název koncertu „The Best Of“, chce být připomínkou milníků umělcovy hudební dráhy. Těšit se můžete na písničky z různých období Hammelovy kariéry v nových aranžmá. Nejde však o návrat, spíše o ohlédnutí a nadechnutí se před novým milníkem v umělcově kariéře.

Slovenský zpěvák Pavol Hammel (64) - pro některé ikona československé hudební scény osmdesátých let, pro jiné progresivní rocker, který se svou skupinou Prúdy obohacoval československé posluchače od sedmdesátých let "západními" trendy. Pro další zůstává písničkářem s melancholicky podbarveným hlasem, který má i po čtyřiceti letech aktivní muzikantské kariéry čím překvapit své publikum.

O tom, kde je pravda, se budou moci přesvědčit fanoušci Pavola Hammela 29. října, kdy tento zpěvák a kytarista zavítá na Vsetín za doprovodu Petera Preložníka, který bude zpěvákovi sekundovat na klávesy. Koncert se uskuteční od 19.30 hodin v malém sále DK Vsetín.

Během dvouhodinového programu zaznějí největší hity Hammelovy kariéry. Těžko si představit vystoupení Pavola Hammela bez jeho evergreenů jako Medulienka, Čas malín, Cirkus leto nebo Ľalia poľna. Prostor dostane však i jeho aktuální tvorba, například písničky z posledního alba Nočná galéria