Novinky

Kapela Kryštof předvede svou stadionovou show ve vsetínském kulturním

Kryštof se letos na jaře vrátil po více než rok a půl dlouhé pauze na koncertní pódia. Návrat proběhl ve znamení nového alba Inzerát. Album dosáhlo nejvyšší příčky v cenách Akademie populární hudby a v anketě Žebřík. Za prodej získal Inzerát již čtyři platinové desky.

Do zimních stadionů přivezl Kryštof obří scénu, speciální efekty a show, která byla v médiích označena jako „nejlepší koncert české kapely, co jste kdy viděli“ a diváci s tímto dojmem doopravdy odcházeli.

Tentokrát se pokusí kapela kolem Richarda Krajča dokázat svoji výjimečnost mimo velké pódium. Na podzim se Kryštof vrátí do prostředí, ze kterého pochází, do klubů. 

Richard Krajčo k tomu uvedl: „Halové turné bylo tak rychle vyprodané, že nám přišlo líto, že to mnozí fandové neuvidí. A tak jsme se rozhodli celou show dovést i na místa, kde se halové koncerty nepořádají, a vše fanouškům vynahradit. Tedy dostat do klubů celou stadionovou parádu.“

Kryštof Fernet club tour 2013 se tak zastaví na místech, kde dlouho kapela nekoncertovala, v některých sálech zahraje kapela vůbec poprvé. 

Devatenáct měst navštíví Kryštof společně s mladou našlápnutou formací AIRFARE, která v současné době dobývá éter českých rádií písní Hands up.

Jak nové úspěšné singly InzerátKřídla z Mýdla neboZatančím zafungují v klubovém prostředí, se budete moci přesvědčit na vlastní kůži 2. listopadu, kdy Kryštof se svým turné přijede na Vsetín.

Lístky je možné zakoupit v předprodeji DK Vsetín nebo v síti Ticketstream.