Novinky

DRUM(E)CZECH - LADIES SPECIAL

Historicky největší Drum and Bassová párty ve Žďáře nad Sázavou, kde navíc zahraje hned 5 DJek !!!
Ano, je to tak, dne 21.9. v Angels Music Club, zahraje rovnou 5 dam, které našli zalíbení ve zlámaných beatech. Všechny dámy patří do seskupení BasSistaz DJane crew a jsou tak jedinou dámskou DJ crew v našich končinách.

A na koho že se to můžeme těšit? Navštíví nás a svýmy melodickýmy sety roztancuje samotná Babe LN, která se hrdě řadí mezi první ženy v Čechách za gramofony. Mnozí z vás ji jistě znají z Rádia1, kde má své pořady každý pátek od 12-15 hodin, ale také z mnoha festivalů či klubových parties.

Další členkou této crew je energická Kan-Jacca, která jistě potěší příznivce tvrdší odnože Drum and Bassu a to od Darksideu či Techstepu až po Neuro, jež tak ráda hraje. Své fans vždy dokáže náležitě odměnit propracovaným setem, který nenechá nikoho jen tak v klidu.

Ani DJka Snookey není žádnou amatérkou a za svojí kariéru nasbírala mnoho zkušeností z řad akcí a festivalů. Od této mladé slečny můžeme očekávat nejenom liquidový, ale, jako od ostatních dam, i tvrdší subžánry Drum and Bassu.

Čtvrtá "undergrundová" DJka v pořadí je Ja-Ne, která začínala ve známém pražském klubu Punto Azul, kdy pro ní bylo v té době hraní spíše relaxace. Zvrat přišel, když si jí vyhlídl DJ Touchwood a přemluvil jí k "veřejnému" hraní. Díky svému umu i ona patří mezi vyhledávané DJky nejenom v Čechách.

Jako poslední, ač ne poslední členka BasSistaz crew, je slečna Littla K8. Jak o sobě říká: "vysílám jiné ultrafialové vlny Drum and Bassu, převážně v křivkách liquidu".

Jak je patrné, čeká nás pekelný a plnohodnotný večer plný zlámaných beatů od liquidu, až po techstep, či neuro, které naservíruje 5 krásných dam až k našim nenabaženým ušním bubínkům... ;)
Nezapomeňte sdílet a zvát své přátele, díky.

Těšíme se že dorazíte na tento ojedinělý Drum and Bassový večer, váš Angels Team... ;)

Tímto také chceme poděkovat serveru SETY.cz za spolupořádání této akce.