Novinky

Rock Café Contest startuje již 11. ročník!

Wanted

Pětičlenná plzeňská formace v momentální sestavě a s novou tvorbou existuje něco málo přes rok. Pracuje s českými texty, sází na dívčí vokály a snaží se tvořit přímočarou muziku. Kapela byla vybrána mezi 10 nejtalentovanějších českých kapel v rámci hudebního projektu Ekompilace 2012 a zúčastnila se křtu tohoto CD v Brně, Plzni a Českých Budějovicích. Wanted momentálně připravují své první debutové CD ve studiu Franz Kavkaz a připravují spolupráci s All Senses Production. Pro koncertní a studiové účely spolupracují s řadou hostů (backvocal, dechová sekce a příčná flétna).

Noble Crops

Kapela z Litoměřicka, hraje hudbu s prvky crossoveru a rock'N'rollu. Kapela vznikla na konci roku 2010. Po klubech a festivalech začíná kapela hrát na jaře 2011. Nápad založit kapelu vznikl v hlavách zakládajících členů Patrika Suchého a Michala Havlíčka. Na basu přišel Sam Koblischke a na kytaru Martin Jouja, který na podzim roku 2011 z kapely odchází. V zimě kapela natáčí první EP, na kterém Martin ještě z části spolupracuje. Na dokončení EP už ho ale nahrazuje nový člen, Richard Šafránek. Od roku 2012 už kapela znovu naplno koncertuje a pořádá první miniturné.

THE OSELS

Kapela Dý Ousls vznikla počátkem roku 2011 v Plzni. Hrajeme ve stylu rock’n’roll indie. Největší úspěch bylo zatím 2. místo na soutěži MÚZA 2011.

Celorepubliková soutěž pro mladé kapely s vlastní tvorbou Rock Café Contest - 11.ročník: 1.základní kolo roku 2013: WANTED, NOBLE CROPS, THE OSELS
Čtvrtek 31. ledna od 19:30
Praha - Rock Café
Vstupné 50,-