Novinky

Red Bull Music Academy rozjede v Meetfactory první NIGHT AIR

V průběhu večera a noci se v hlavním sále Meetfactory vystřídá několik jmen světové i lokální elektronické scény. Headlinerem večera bude britský DJ a extrémně talentovaný producent Daniel Richmond alias CLUBROOT pohybující se na vlnách ambientně laděné elektroniky. V pražské premiéře představí svůj krystalicky čístý a emotivní set, který nezabředává do obvyklého schématu dubstepové produkce posledních let. Dále vystoupí Josef Sedloň, Eva Porating, Mooris, Diome, DJ Face, Fremeni nebo La Bella Vida DJ’S

Program začíná již v 17:30 přednáškovým blokem, během kterého proběhne mimo jiné dlouho očekávaná masterclass s Tonym Andrewsem – zakladatelem legendární společnosti Funktion One, která se více než dvacet let zabývá výrobou a vývojem těch nejlepších ozvučovacích systémů na světě. V rámci odpoledního programu bude také možnost seznámit se s nadcházejícím ročníkem Red Bull Music Academy, který se odehraje v New Yorku od 28. dubna do 31. května tohoto roku.

Pro kompletní informace a jednotlivé profily vystupujících navštivte facebookové stránky a stránky události NIGHT AIR:

Ceny vstupenek jsou rozděleny do dvou kategorií podle programových bloků. Návštěvníci, kteří dorazí již na přednáškový blok mohou zakoupit vstupenku na celou akci za zvýhodněnou cenu 100 Kč. Vstupné na večerní – hudební program činí 190 Kč. Vstupenky jsou v prodeji pouze na místě.