Novinky

Lucerna Music Bar se těší na květnovou vzpruhu - přijíždí Mudhoney

Mudhoney se vrací po čtyřech letech do Prahy. S velkou radostí by stálo za to oznámit už jen tuto zprávu, ale to zdaleka není všechno! Čtveřice Mudhoney to v letošním roce oslaví čtvrtstoletí na scéně, stejně jako věhlasný label Sub Pop, se nímž jsou doslova osudově spřízněni. Rozhodně ale nepůjde o žádnou nostalgickou pietu a dojemné vzpomínání. Druhého dubna totiž Mudhoney vydávají pochopitelně právě na Sub Popu zbrusu nové album Vanishing Point, ze kterého se podle všeho skupina velice těší. Mudhoney slibují razantní kolekci, postavenou na energii z jejich pověstných koncertů, ale třeba i klávesy nebo klavinet. Mudhoney si s chutí zavzpomínali v úspěšném dokumentárním filmu I’m Now, který měl premiéru na sklonku loňského roku, ale teď je čas na nové zážitky. Mudhoney vystoupí ve středu 29. května v pražském Lucerna Music Baru, těšte se i na zajímavé hosty. Koncert proběhne zároveň také jako oslava už 20ti let i jedné jiné maličkosti - totiž spiklenecké promotérské značky Scrape Sound, bližší podrobnosti budou oznámeny později.

Vstupenky v hodnotě 450,- Kč budou v prodeji od 11. ledna v předprodejních sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal (+ obvyklé poplatky); na webových stránkách a v pokladně Lucerna Music Baru, v obchodě Rekomando a přes webové stránky Silver Rocket. Zbylé vstupenky pak budou v prodeji v den koncertu na místě za 550,- Kč.

Desky Mudhoney, jakož i vše ostatní od vydavatelství Sub Pop v ČR distribuuje Day After Records a koupíte např. v kamenném obchodě Rekomando v Trojanově ul. 13, Praha 2.

MUDHONEY (USA/Sub Pop) + special guests

Středa 29. 5. 2013 od 19:30
Lucerna Music Bar
Vodičkova 36, Praha 1