Novinky

Před pražským komcertem se Example rozpovídal o svých nej v roce 2012

To mu ale, zdá se, zas tak moc nevadilo, protože měl alespoňčas věnovat se své snoubence, australské herečce a modelce Erin McNaught. 

Example prozradil pár nejlepších a nejhorších momentů roku 2012:

Nejlepší koncert

Asi bych řekl O2 Arena v Londýně. Vyprodat ji mně přišlo jako velký úspěch - po tom jsem toužil celý život... 18 000 lidí přišlo jen kvůli mně a zpívali moje písničky, bylo to hodně emocionální...

Nejlepší dovolená

Strávil jsem celý leden v Austrálii... ale není to vlastně dovolená, protože tam žije má rodina, spíš je to takový odpočinek. Rád odpočívám tak, že běhám. .

Rád cvičím, ale když mám měsíc volno - což se nestává tak často - chodím každý den běhat na pláž a tak si nejlíp odpočinu. Nerad sedím na jednom místě.

Nejlepší jídlo

Měl jsem úžasná jídla v Singapuru a věřte nebo ne i v Americe. Nemají tam jen hamburgery a žebírka! A v Paříži jsme zašli s přítelkyní do jedné restaurace a to byla bomba! Vlastně to byla čínská restaurace ale naprostá špička! Jako z jiný planety..

Nejlepší jídlo, které jsi uvařil

Moje specialita je dušené jehněčí, což možná nezní nijak extra... ale dejte do hrnce spoustu zeleniny a maso a duste a uvidíte. Vyzkoušel jsem taky pár třicetiminutovek od Jamie Olivera. Zaberou mi ale tak hodinu, protože nakrájet mrkev a brambory mi trvá věčnost. 

 

Letní hit roku 2012

Líbil se mi Wiley a jeho Heatwave - trochu odrhovačka, ale chytlavá a evokovala léto. Já v létě hodně koncertoval na Malorce a Ayia Napa a na Ibize a té písničce se nedalo utéct. Když pomyslím na léto 2012, vybaví se mi tohle. A taky si ji pamatuju, protože mě předstihla o jedno místo v hitparádě. Můj singl s Calvinem Harrisem byl na druhém místě a Wiley byl první.Fair play! 

Nejlepší západ slunce

Musím říct... že ten v Sydney. Bylo to prvního ledna a já byl se svými nejlepšími kamarády, svou sestrou a přítelkyní a ten západ slunce jsem fotografoval. Neuvěřitelné! Nechal jsem si tu fotku vytisknout, zvětšit a dal jsem si ji doma na stěnu, když se ke mně moje přítelkyně přistěhovala. , 

Nejhorší noční spánek

Jeden den jsme hráli v Milton Keynes v Anglii se Swedish House Mafia, odehráli koncert a pak se rovnou přesunuli do Švýcarska a tam hráli koncert v jednu v noci. 

Byl jsem na sračky. Slezli jsme z pódia ve dvě hodiny a jeli autem tři hodiny do Curychu na letiště, tam jsem spal na zemi na svém zavazadle a pak jsem letěl na Kypr přes Vídeň a Atény. Na konci téhle cesty jsem byl na rozsypání. 

Vlastně jsem v létě absolvoval takových cest několik. Celkem 60 letů a 49 koncertů. Proto to taky odnesla ta achilovka.

Nejromantičtější moment

Nevím, bylo jich letos hodně, ale mám rád velké koncerty před spoustou lidí, když vedle pódia stojí moje holka. 

Viděla v létě alespoň třicet koncertů. A je skvělý, že ji má moc ráda celá kapela. Normálně holky s muzikantama necestujou, ale tuhle mou všichni zbožňujou..

 

Vstupenky na jeho pražský koncert jsou k dostáná za 720,- Kč + poplatky v sítích Ticketpro, Ticketportal a Eventim.