Novinky

Nový videoklip: Hope Astronaut - Anyone Can Shine

Klip plný úsměvů, který natočil a sestříhal filmař Lukáš Masner, se začal nahrávat již na podzim minulého roku, a to na půdě. "Původní koncepci, ve které měli ve vtipných scénkách vystupovat dva herci však zmařila jedna z reklam na žárovky, tak jsme vymýšleli, jak na již natočené scény s kapelou navázat jiným způsobem," uvedl frontman kapely Tomáš Krejčiřík.

Nakonec se ve videoklipu objevuje řada záběrů s lidmi, které kapela pozvala o téměř rok později na natáčení do jejich oblíbeného Jazz Tibet Clubu uveřejněním výzvy Chcete zazářit? Chceme Tvůj úsměv do klipu.

"Chtěl jsem, aby se účinkující v klipu usmívali, protože smích nic nestojí. Nakonec z toho bylo velmi spontánní natáčení. Těsně před jeho začátkem jsem třeba koupil jablka a do jednoho z nich se pak v jednom záběru zakousl náš kytarista. Dokonce jsme před objektiv kamery vytáhli i kuchaře z klubu," prozradil písničkář.

Odstup času mezi jednotlivými natáčeními je v klipu poznat. Někteří členové kapely totiž prošli výraznou 'vizuální' proměnou. "Dokud si ze sebe dokážeme dělat srandu, je to stále dobré," dodal.

Kapela má v novém roce v plánu natočit druhou desku, která naváže na debut Songs for Mirrors. S ní by měl spatřit světlo světa i klip další.

Desku Songs for Mirros si můžete poslechnotu prostřednictvím Bandcamp: