Novinky

Pop-rocková formace Last Time se dočkala svého prvního videoklipu.

Od této mladé chlapecké kapely z Moravské Třebové, můžete slyšet písničky především s anglickými texty, a pokud alespoň trochu ovládáte tento jazyk, zjistíte, že jejich hlavním tématem jsou Mír, Láska a Svoboda.

Kapela Last Time se skládá ze čtyř členů:

- Libor Šenkýř (zpěv, kytara)
- Radim Šenkýř (baskytara, zpěv)
- Pavel Niedoba (bicí, zpěv)
- Roman Poul (kytara).

Teprve před měsícem vyšel kapele jejich vůbec první videoklip k písni Sendman, který premiérově představili v pořadu Mixxxér na nejznámější české hudební televizní stanici Óčko.

O natočení kvalitního a originálního videoklipu se postarali mladé naděje Tomáš Bartoň a Michaela Janků, kterým techniku ochotně zapůjčila Střední škola fotografická, filmová a televizní, o.p.s. ve Skalsku u Mladé Boleslavi. Videoklip máte možnost zhodnotit zde: http://www.youtube.com/watch?v=9-OEgVo6Tp8

Momentálně však kapela Last Time pracuje na debutovém albu, které by mělo vyjít, jak se shodují členové kapely, někdy začátkem roku 2013 a samozřejmě kluci s úsměvem na tváři slibují k albu turné - http://www.youtube.com/watch?v=JH2QGmjY6Kk

Pokud se Vám nejen videoklip, ale také hudba od Last Time líbí, můžete je pravidelně sledovat na stránkách http://www.bandzone.cz/lasttime .