Novinky

Pražský výběr – dvoupatrová bonboniéra / 9.11.2012 Tipsport Arena

Dne 09. 11. 2012 v 19:00 h  byla holešovická sportovní hala v Praze zasvěcena příznivcům rockové, chcete li art /rockové hudby. Tentokrát zněly halou decibely skutečně legendární skupiny Pražský výběr, kterou poslouchali a stále poslouchají fanoušci skrz velkou část tvrdší hudební scény.

Pod jednou střechou se tak po mnoha letech setkali na jednom podiu Michael Kocáb, Michal Pavlíček, Vilém Čok,  Jiří Hrubeš , Klaudius Kryšpín ale i Ondřej Soukup. (ten předvedl skvělé sólové mluvené slovo aneb notoricky známou hlášku do telefonu „ tady Soukup“ )

Když pan Kocáb kdysi řekl, že z České republiky dostane ruská vojska, udělal to. Když bylo slíbeno, že na koncertě zazní celé dvě desky PV Straka v hrsti a Výběr, stalo se taky tak.

Poté, co jsme si „zasardelili“ v tlačenici před vchodem do haly a ulevili svým plným močovým měchýřům na k tomu určeném místě, jsme spěšně počali hledat místo našeho budoucího více než dvouhodinového pobytu. Informace z lístku -Sektor 508- mi zněla dost záhadně. Na poslední chvíli jsme díky skvělým navigačním schopnostem kamaráda už stoupali potemnělým schodištěm. Z haly se už ozýval až nepříjemný dětský hlahol „ Mendosíno,mendosíno…“  Pochopili jsme, že show začíná a přidali do kroku. Sektor 508 byl v třetím patře haly. Při pohledu z našeho vyvýšeného místa bylo jasné, že hala je vyprodána do posledního fleku. Hlava na hlavě, rameno na rameni (a leckdy i jinde) prozrazovali, jak moc se posluchači na čekaný comeback ...Více zde: http://www.criticmusic.cz/products/prazsky-vyber-dvoupatrova-bonboniera-9-11-2012-tipsport-arena/