Novinky

Flying Lotus v rámci Stimul festivalu nevystoupí

„Flying Lotus bohužel musel zrušit část svého turné ze zdravotních důvodů. Celou dobu jsme vyjednávali, aby to nepostihlo zrovna Prahu, bohužel se to nepodařilo, zdraví umělce je přednější,“ uvádí za pořadatele Jan Vávra. Koncert se bohužel v takto krátkém termínu nedá nahradit jiným hudebníkem, a proto se musí celý zrušit. Zakoupené (nepoškozené) vstupenky mohou fanoušci vracet samozřejmě v plné výši v místě prodeje, a to do konce listopadu 2012.

V případě zakoupených permanentek se vrací poměrná část zpět na bankovní účet, ze kterého byla permanentka zaplacena. Platba bude uhrazena do týdne. Majitelé SMS vstupenek se dozvědí detaily vrácení vstupného přímo ve svém mobilu.

Zároveň pořadatelé nabízí „náplast“ těm, kteří mají zakoupeny vstupenky na Flying Lotuse, a to v podobě možnosti vyměnit vstupenky za jiný koncert Radio Wave Stimul festivaluDalším koncertem, který výměnou za vstupenku na Flying Lotuse mohou navštívit, je premiérové vystoupení newyorské skupiny Beach House, které se uskuteční v pondělí 12. listopadu v MeetFactory. Za vstup na tyto koncerty mohou návštěvníci vstupenku vyměnit přímo na místě v den konání.

Náhradní termín koncertu s Flying Lotusem stále vyjednáváme. Doufejme, že se podaří dohodnout v první půlce roku 2013,“ dávají naději pořadatelé.

Přečtěte si celé vyjádření managementu Flying Lotuse k vzniklé situaci:

We are very sorry to let you know that, after the extensive US tour Flying Lotus has just finished, his doctor has advised that he is suffering from exhaustion and that he must not play any more shows. Nevertheless he has decided to still play a few selected dates so as not to disappoint all of his fans. Unfortunately he therefore cannot play the Meet Factory show owing to the demands of the travel schedule. We are very sorry about this cancellation at such late notice but the health of the artist needs to take priority. Thanks a lot for your understanding.”