Novinky

Máte rádi reggae?

Máte rádí reggae? Zajímá vás nejen reggae hudba, ale i všechno kolem ní, co má červeno-žluto-zelenou barvu? A je nákup přes internet pro Vás sice běžná věc, ale nejraději v českém eshopu, bez vysokého poštovného nebo nutnosti komunikovat v angličtině?

Pak je tady pro vás Reggaeshop.cz - nejdéle existující eshop na českém trhu, který se právě tomuto věnuje už od roku 2005! Prodáváme reggae a dub vinyly (nejen) pro DJ´s a soundsystémy, ale i CD, DVD nebo knihy.

Svou lásku k reggae můžete ukázat nejen přes hudbu, ale i prostřednictvím reggae/rasta oblečení. Můžete buď lehce přes červeno-žluto-zelené tkaničky do bot, ale proč neobléknout tričko s fotkou Haile Selassie, nebo s jamajskou vlajkou? Máme i širokou nabídku bižuterie - náramky, náhrdelníky atd. A pokud chcete, aby u vás doma bylo reggae nejen slyšet, ale i vidět, jak jej máte rádi, můžete v Reggaeshopu koupit i vlajky či bytové doplňky, jako například polstářky nebo sedací polštáře. 

Drahého poštovného se u nás bát nemusíte, máme širokou škálu možnosti, jak se zásilka k Vám může dostat. Můžete si vybrat buď odeslání prostřednictvím České pošty či osobní odběr (Zásilkovna, Heureka point). Neúčtujeme žádné balné a poštovné platíte jen dle skutečných nákladů. Navíc pokud platíte předem převodem, máte ještě 2% slevu na celou objednávku. 

Těšíme se na Vás na www.reggaeshop.cz