Novinky

Death Grips se postavili labelu. Vydali album s předstihem a zadarmo

Label Epic se podle příspěvku na Twitter účtu Death Grips rozhodl, že album NO LOVE DEEP WEB vydá "někdy příští rok". Skupina se s tímto nechtěla smířit a proto album vydala už teď a to zadarmo ke stažení. Jak poznamenali v další zprávě na Twitteru: "Poprvé spolu s vámi uslyší album také label." Album si tak můžete poslechnout jak dole díky Soundcloudu, tak si jej stáhnout zde (Premium Download), nebo si vybrat jiný filesharing web z dalšího tweetu Death Grips.

Pokud vás zarazil jednoduchý artwork alba, pak vězte, že jde pouze o jeho zcenzurovanou verzi. Death Grips zvolili svéraznější verzi, na kterou se můžete podívat zde. Na webu skupiny stojí: "Americký zákon říká, že musíte být starší osmnácti let, abyste se mohli podívat na materiál spojený se sexem. My tohle považujeme za umění."

Nedlouho po vydání alba si člen skupiny Zach Hill postěžoval, že label Epic jako odpověd na jejich akci shodil jejich oficiální web. Vydavatelství však jeho tvrzení dementovalo.

NO LOVE DEEP WEB je v současnosti nejstahovanějším legálně vydaným albem na P2P sítítch. Stáhlo si jej již skoro čtyřicet milionů uživatelů.