Novinky

Sunflower Caravan zpět v Paláci Akropolis

Sunflower Caravan zpět v Paláci Akropolis
Po půlroce nabitém zahraničním koncertováním vystoupí Sunflower Caravan v pátek 28.9. jako speciální host programu Future Line v Paláci Akropolis.

http://www.facebook.com/sunflowercaravan

http://www.sunflowercaravan.com/

Kapela úspěšně přerůstá hranice domácí scény. Na jaře vyrazila na letošní první návštěvu Švédska, aby tam ve studiu Jense Anderssona v Malmö nahrála nový materiál pro připravované singly Sunflower Caravan.

Hned v květnu pak SfC odehráli ve Stockholmu a Malmö dvě vystoupení se spřátelenými Tata Bojs v rámci projektu CZECH INVASION, spolupořádaného Českým centrem ve Stockholmu. V červnu se pak trio pražských hudebníků vydalo do Švédska znovu, tentokrát na pozvání pořadatelů festivalů Coverfestivalen ve městě Nässjö a Mossagårdsfestivalen na jihu Švédska.

Švédským hatttrickem však cestování pro Sunflower Caravan nekončilo. Před odletem do Londýna vystoupil Andy, frontman kapely, jako speciální host švédské groove-rockové čtveřice Stereo Explosion v klubu Moriska Paviljongen v Malmö. Poté se již celá kapela přemístila do dějiště olympijských her
v Londýně, kde odehrála jeden koncert v Českém domě, a druhý v legendárním klubu Dublin Castle ve čtvrti Camden Town. V tomto klubu se zrodily a začínaly hvězdy britpopu, jako například Blur, Supergrass, nebo později Coldplay, The Killers, či The Arctic Monkeys…

Nyní kapela intenzivně pracuje na dokončení připravovaných singlů a 28.9. odehraje plnohodnotný koncert jako hlavní host soutěžního večera Future Line v pražském Paláci Akropolis. Sunflower Caravan tímto koncertem podpoří zajímavou soutěž mladých kapel, jíž sami na počátku své kariéry třikrát vítězně prošli.

Info o koncertu:
FUTURE LINE ► 28.9.2012 19:00
W.A.I.T. + BUNNY CLUB + NO. 1, speciální host SUNFLOWER CARAVAN,
Velký sál Prodej v pokladně Paláce Akropolis (prodej do: 28.09.2012)
SPECIÁLNÍ CENA VSTUPNÉHO: 50 Kč,-