Novinky

Please The Trees pokřtí novou desku v Malostranské besedě

Album A Forest Affair vychází 10. října u labelu Starcastic Records na CD, v digitální podobě, ale také na speciální edici LP. Podepsat si ho můžete nechat i producentem, který přijede svou kapelu podpořit s kytarou a uvede tím i novou sestavou Please The Trees. Na výjimečnosti sestavě přidá totiž také David Babka, hráč na pedal steel quitar a staronový člen PTT, který vyplnil prázdné místo po zakládajícím Zdeňku Kadlecovi. Než ale dojde na nový materiál Please The Trees, představí se spříznění Houpací koně z Ústí nad Labem. Jejich unavený, priesnitzovský rock se letos také rozšířil o nové písničky, premiér bude tedy v křestní večer požehnaně.

Vedle předskokanů a amerického producentského guru by se ale měli návštěvníci těšit hlavně na samotné představení alba A Forest Affair. Povídaček o novém, unikátním zvuku bývají plné tiskovky, málokdo ale vykročil a došel ve svém hledání tak daleko jako PTT. Důkazem je nový singl She Made A Love For a Moon – leda ignorant by nepocítil změnu. Ta změna možná po šesti letech etabluje nové Please The Trees a novou etapu alternativní hudby u nás.

Vstupenky v hodnotě 180,– Kč jsou v prodeji na pokladně klubu (Malostranská beseda, Malostranské nám. 21, Praha 1), dále např. v book&record shopu Rekomando (Trojanova 9. Praha 2) a jinak (+ obvyklé poplatky) on-line a na pobočkách sítě Ticketstream po celé ČR. Na místě už budou stát 250,– Kč.

Please The Trees – další chystané koncerty 2012: 

14. 09. AmFest - Rekreační středisko Dopravák, Buchlovice
15. 09 Studio Pirsc Porcelain, Mikulov
22. 09. Krásetín, U Kuchařů
10. 10. Malostranská beseda, Praha (křest alba A Forest Affair) speciální host s PTT na kytaru Jonathan Burnside; support: Houpací koně
11. 10. Trenčín, SK, Klub Lúč
12. 10. Banská Bystrica, SK, Klub 77 - Barbakan fest.
13. 10. Svidník, SK, Holičstvo
14. 10. Prešov, SK Christiania
18. 10. Plzeň, Pod lampou
19. 10. Klatovy, Café Jednorožec
20. 10. hrad Loket