Novinky

Soap&Skin – elektronická avantgarda z Rakouska okouzlí Flédu

Soap&Skin, vlastním jménem Anja Plaschg, je dvaadvacetiletá umělkyně z Rakouska, která se dokáže svou experimentální neoklasickou hudbou dostat publiku hodně hluboko pod kůži. Kombinace klavíru, elektronických zvuků a nezaměnitelného hlasu vytváří unikátní melancholickou hudbu plnou emocí.

I přes svůj mladý věk ovšem není Soap&Skin žádným nováčkem na hudebním poli. Za sebou už má např. spolupráci s Apparatem, dvě LP desky a procestovala takřka celý svět. Na pódiu si počíná suverénně a její charisma lehce zaplní celý sál.

V klubu bude speciálně upravené podium i světelná show. Její koncerty totiž probíhají za absolutní tmy, kterou prořezávají jen ostré paprsky světla a její jedinečný hlas. Neopakovatelná atmosféra je prakticky zaručena.

Koncert se uskuteční ve spolupráci s Österreich Institut Brno a proběhne v rámci nového mini-seriálu First Aid, který představuje uznávané projekty na pomezí elektroniky a avantgardy.

Do pátku 13. 7. probíhá limitovaná nabídka vstupenek za 280 Kč (k dostání na bárečku na Flédě a v prodejně Indies). Poté cena lístku stoupne na 330 Kč.

Soap&Skin 
Brno - klub Fléda
20. 9. 2012 (přesunuto z 17. 9. 2012) od 20:00 hod.
Vstupné: 330 Kč (předprodej) / 380 Kč (na místě)