Novinky

Festival Colours of Ostrava zahájil předprodej na další ročník!

Již nyní můžeme slíbit, že rozsah přehlídky, počet scén i kvalita vystupujících bude minimálně taková jako letos,“ říká ředitelka Zlata Holušová. „Nový areál se osvědčil, nabídl unikátní prostředí a zároveň větší prostor pro návštěvníky i celé zázemí,“ doplňuje Holušová.

Čtyřdenní vstupenky v ceně 1.190 Kč budou k dostání v limitované edici 5.000 ks (popřípadě do 1. prosince 2012) v síti Ticketpro, e-shopu Colours of Ostrava nebo fyzicky v kamenné prodejně Oriental v Ostravě. Zároveň již budou v prodeji v e-shopu místa v kempu, parkování u areálu festivalu nebo u stanového městečka a místa pro karavany. Již v tuto chvíli se ví, že stanové městečko bude v areálu Slezskoostravského hradu, a pokud se naplní, pak jako letos v areálu Landek parku.

Více informací o předprodeji.

Ceny kemp:
100 Kč / 1 osoba / 4 dny
100 Kč / 1 stan / 4 dny
Parkování kemp – 500 Kč a parkování pro veřejnost – 500 Kč / celý festival
Karavan - 1.500 Kč / celý festival + 100 Kč / 1 osoba / 4 dny.

Festival Colours of Ostrava letos při svém jedenáctém ročníku nabídl nejsilnější program ve své historii a přilákal do nového areálu v Dolní oblasti Vítkovice 31.500 návštěvníků. Hlavními hvězdami byli například ZAZ, Alanis Morissette, Bobby McFerrin, Janelle Monáe, Animal Collective, The Flaming Lips, Antony and the Johnsons s Janáčkovou filharmonií Ostrava, Rufus Wainwright, Infected Mushroom, Mogwai, Kronos Quartet nebo Parov Stelar Band. Na celkem 12 scénách proběhlo celkem přes 200 programových bodů – kromě kapel z celého světa divadla, filmy, diskuse, workshopy, DJs party a podobně.