Novinky

Na Sedmičce vystoupí dánská senzace Reptile Youth

Reptile Youth založili v roce 2009 Mads Damsgaard Kristiansen a Esben Valløe. Kapela, která se v roce 2010 proslavila v Číně nejdelším čínským turné dánské kapely v historii a která vystupovala na festivalech v nejrůznějších koutech světa, jako například na Iceland Airwaves (IS), Reeperbahn Festival (DE), Montreux Jazz Festival (CH), Wavves Vienna (AU), Sonic Visions (LUX), Unit Tokyo (JP), SPOT Festival (DK) nebo Roskilde Festival (DK), totiž neměla do této doby žádnou nahrávku a své renomé si vybudovali pouze díky ohlasu na jejich fantastické koncerty! V letošním roce ale nastala změna.

 

Reptile Youth, kteří se mezitím rozrostli o bubeníka a kytaristu, totiž natáčí v Londýně album, které jim produkují slavní Dave M. Allen & Mark Ralph!

O dánech se vyprávějí nejrůznější story, týkající se hlavně množství alkoholu, který dokáží zkonzumovat, o těchto dánech se ale mluví také v souvislosti se šílenými večírky, ve které se jejich koncerty záhy mění. Jak to ve skutečnosti je se budete moc přesvědčit sami a to 27.listopadu na strahovské Sedmičce.

Vstupenky za 200,- Kč + poplatky budou k zakoupení v síti Ticketpro, v den koncertu na místě pak za 250,- Kč.

Foto: Reptile Youth official by Karen Rosetzsky