Novinky

Podívejte se na první klip k nové desce Oto Klempíře

Vymazlená Špička je prvním samostatným počinem Oty Klempíře, ale i na ní došlo na staré známé z Illustratosphery a J.A.R. Na desce zazní mj. Dan Bárta, zvukové efekty k singlu zpracoval spřízněný kytarista a zvukový editor Miroslav Chyška. Režisérské povolání k dílu získal ultratalentovaný Jan Krejčíř, který kdysi spolupracoval i se zmíněným Bártou.

My Life, gangster song s rapperskými vstupy, ošatil Krejčíř kombinovanou technikou: zastoupena je oblíbená rotoskopie, vmísil sem 2D a 3D techniku a zakomponoval i přemalovávání fotografií. S klipem pomáhal také kreslíř komiksů Miloš Mazal.

Do příběhu jsem zasadil všechno, co by správná gangsterka měla obsahovat – automobilovou honičku ve vozech Volha, přestřelky, exploze, scény v nočním klubu, vraždu i pomstu,“ uvedl Krejčíř pro server mtv.nova.cz.

Happy endu se v klipu nedočkáte, ale šťastný příběh se k němu přeci jen váže. Anglicky napsaný singl totiž zabodoval už i na MTV. Klempíř ho sice označil v rozhovoru pro ČT za nechtěné dítě, ale spoluvytvářel ho s dávným basistou Sexy Dancers: Oskarem Rószou, absolventem Berklee College of Music a zkušeným slovenským multiinstrumentalistou, kterého si nemůže vynachválit.

Nakolik se zbytek desky podobá pilotnímu kusu, jaké bude připravované turné a další info najdete např. v rozhovoru  pro Radio Wave

zdroj foto: mtv.nova.cz