Novinky

Rock Café Contest pokračuje dalším základním kolem

Sox in the Box
Jsou mladá kapela z Kostelce nad Labem. Jejich tvorba by se dala zařadit do žánru alternative/hard rock, inspirovaným grunge scénou 80. a 90. let. Kapela funguje od února 2011 ve složení: Jirka Mikšovský (zpěv), Miroslav Beran (el. Kytara), Ondřej Beran (bicí), Filip Zejman (basová kytara). Leto splánují vydat EP, možní i dlouhohrající desku a zahrát si ne letních festivalech.

PEJSCI NA GRILU
Parta dvou uličníků + bubeník. Všichni tři mají nadprůměrně malé bimbásky, proto ztroskotaly jejich snahy stát se byť jen amatérskými striptéry v laciných barech. Rozhodli se vzít do rukou tentokrát kytary a paličky a řežou do nich s mladickou energií zastydlých puberťáků. Z Prahy a jejích eskalátorů mají veliký respekt, o to víc si váží možnosti zahrát ve věhlasném Rock Café a těší se na solidní večírek!

NO CRAPES
Prazáklad No Crapes se slez v Kamennym Oujezdě, bůhvíkdy, u Čopráka doma, vznikla z toho kapela Noční Klid, kde chudák Čoprák ani nehrál, protože ohluch. sestava: Štětka (kytara, zpěv), Honza Zaplatílek (kytara), Kubík (basa), Černoch (bicí), Anička (sáxofon; nikdy neberte ženskou do kapely, aneb později odejita). První zkouška jako No Crapes proběhla již v roce 2006. V červnu 2007 přibírají Czermyho na post kytaristy a tvoří historicky nejsilnější sestavu. Na jaře 2008 vydali první a zatím poslední album Smell the Blue. Na podzim 2010 přichází na uvolněný post kytaristy Dan Turnhöfer. Poslední známá sestava vystoupí i v Rock Café ve složení: Štětka (kytara, zpěv), Dan (kytara), Kubík (basa), Černoch (bicí).

Rock Café Contest: SOX IN THE BOX, PEJSCI NA GRILU, NO CRAPES
Pátek 25. května od 19:30
Praha - Rock Café
Vstupné 50 Kč

Aktuální info nawww.rockcafe.cz

Foto: Sox in the box