Novinky

Crossoveroví Fourth Face se po roce vrátí na scénu v Rock Café

FOURTH FACE
Kořeny Fourth Face sahají do sokolovské hardcorové scény roku 1994. K založení tehdy přispěli zejména členové legendárních HC formací Svobodný Slovo a Stres. Stále aktivním členem kapely, který stál zároveň u zrodu, je dodnes bubeník a textař Milford.

Kapela oficiálně vydala 4 alba, několik singlů a klipů, zařazena byla na bezpočet kompilací. Do konce roku 2010 pravidelně koncertovala po celém území ČR, ale i v zahraničí (opakovaně vystupovala např. v Německu, Polsku, Beneluxu). Na tuzemské hudební scéně se objevila na všech zásadních hudebních festivalech. CD Tváří v tvář bylo nominováno v kategoriích hudebních cen Anděl v kategorii hard and heavy, později byla kapela nominována v rámci hudebních cen TV Óčko. Jako další úspěch lze označit vítězství v několika hudebních soutěžích, např. Broumovská kytara, Česká rocková liga, ad.

V současné době se FF po více než roční pauze vracejí na scénu v nové sestavě, s původní rytmickou sekcí aby pokračovali ve své tvorbě, kterou lze obecně označit jako crossover.
Současná sestava: Milford – dr., Mark – gt, Chuck – gt., Tom –bs, Loco – vc.

FOURTH FACE + host: MAGMA HOTEL
Středa 30. května od 20:30
Praha - Rock Café
Vstupné 94 Kč / 99 Kč