Novinky

Trigger Effect pokřtí na Sedmičce novinkovou desku

 

Desek zahraničních kapel na Silver Rocket vychází minimum, ale když se tak stane, obvykle to stojí za to. Tentokrát zalovili v temných vodách dálného severu, kde si pořád lidi myslí (ano, tohle je vždycky šokující zjištění), že nejlepší hokej se hraje o cosi, čemu říkají Stanleyho číše.

 

Trigger Effect se kvalifikovali na Silver Rocket dvojicí skladeb (možná by se dalo použít i slovo „epos“), které možná budou pro někoho trochu překvapivé, ale v každém případě v pozitivním smyslu. Kromě nákupu vinylu pak už můžeme slíbit jen zběsilý koncert, vlasy a jejich zbytky v divokém pohybu nahoru a dolů, hodně potu, kouřící zesilovače, popraskané činely a třísky z paliček. Není snad tohle přesně to, co od podobných kapel očekáváme?

 

Společně s Trigger Effect uvidíte ještě Unkilled Worker Machine, kombinaci hlubokých myšlenek, primitivní kytary a nápaditých bubnů. Torrus pomalu začíná chápat, že dobrej hokej se hraje i na Kladně a ve Zlíně a Káka to s ním překvapivě pořád vydržela... a tak nějak mimochodem jim to pořád hraje. Živoucí důkaz, že s notnou dávkou trpělivosti je možné civilizovat člověka z libovolné části světa.

 

Takže ještě jednou: neděle, 13. května na Sedmičce, Trigger Effect, Unkilled Worker Machine, hromadný útěk z planety Škorpión. Těší se na vás Silver Rocket.


Trigger Effect, Unkilled Worker Machine, křest Escape from Planet Scorpion
Neděle 13. května 2012
Praha - Klub 007 Strahov