Novinky

Vladivojně La Chia se plní letní diář, čekají ji koncerty a nové video

Povídání s Honzou Dědkem se uskuteční v pražské Malostranské besedě už ve středu 9. května. Známý publicista ji zpovídal už do magazínu Lidových novin, to ale bylo ještě před premiérou filmu Nevinnost režiséra Jana Hřebejka, k němuž Vladivojna La Chia složila úspěšný soundtrack nominovaný na Českého lva a Cenu české filmové kritiky. Řeč bude mimo jiné i o tom, proč se její první kapela jmenovala Kočičíčíči.

Už příští týden Vladivojna vyrazí s kapelou na koncert do Písku do tamní kavárny U Vavřiny. Týden na to se vrátí do Prahy, konkrétně do Klubu Kaštan a v polovině června se po čase objeví i v rodné Ostravě, zahraje na tradičním místě v Parníku. Těsně před prázdninami Vladivojna La Chia poprvé zavítá do smíchovského klubu Lucky Lucky.

Na všech čtyřech místech se její fanoušci můžou těšit na skladby z obou jejich sólových desek - Tajemství Lotopu a Bohémy a také na písničky z filmu Nevinnost.

Už za několik málo dní Vladivojna La Chia zveřejní nový videoklip k zhudebněné básni V těle z dílny mladé filmové společnosti Popojedem, která stojí i za klipem k písničce Myšlenky z kamene. "Klip to bude docela divoký a nečekaný," říká Vladivojna.