Novinky

Festival Osamělých písničkářů slaví deset let

Každoroční festival Osamělých písničkářů se koná letos už podesáté, poprvé ovšem v dubnu a tedy v mimořádně jaré náladě. Konat se bude hned ve dvou dnech - v pátek 20. a v sobotu 21. dubna. Po oba dny začnou recitály vždy v 16:30 odpoledne a budou trvat až do půlnoci. Místo konání je obvyklé – Praha, klub Kaštan.

Zpívat a hrát budou Dáša Andrtová-Voňková, Jan Burian, Michal Bystrov, Caine, Jiří Dědeček, Karel Diepold, Lenka Dusilová, Zuzana Homolová, Oldřich Janota, Jan Jeřábek, Žofie Kabelková, Jiří Konvrzek, Martin E. Kyšperský, Petr Linhart, Marka Míková, David Nesnídal, Petr Nikl, Terezie Palková, Filip Pýcha, Krystyna Skalická, Jiří Smrž, Jana Šteflíčková, Martina Trchová, Petr Váša, Karel Vepřek a Marek Vojtěch, každý v půlhodinovém recitálu.

Podívejte se na kompletní záznam z vánočního večírku Osamělých písničkářů:

Program festivalu:

Pátek 20.4. od 16:30 do 24:00
Lenka Dusilová, Zuzana Homolová, Terezie Palková, Krystyna Skalická, Jan Burian, Jiří Dědeček, Oldřich Janota, Jan Jeřábek, Petr Linhart, David Nesnídal, Petr Nikl, Filip Pýcha, Karel Vepřek a Marek Vojtěch

Sobota 21.4. od 16:30 do 24:00
Dáša Andrtová, Žofie Kabelková, Marka Míková, Jana Šteflíčková, Martina Trchová, Jan Burian, Michal Bystrov, Caine, Karel Diepold, Jiří Konvrzek, Martin E. Kyšperský, Petr Váša a Jiří Smrž

Další informace o programu jednotlivých dnů najdete na webových stránkách festivalu, rezervace vstupenek je možná na webu klubu.

Jednodenní vstupenka vyjde na 200 Kč, vstupenka na oba dny pak na 300 Kč.

Volné sdružení Osamělí písničkáři už mnoho let pod záštitou skladatele, textaře, hudebníka, zpěváka a publicisty Jana Buriana sdružuje originální tváře svého žánru. S pravidelnými koncerty stále populárnějšího volného sdružení se dnes můžeme setkat krom Prahy také v Sedlčanech a v Litoměřicích.

Foto: Jan Burian/aktualne.cz