Novinky

Brněnská Muzejka přivítá Moffarammes i rakušany Sex Jams

00001101

Noisové binární uskupení otevře večer svým 15min dlouhým setem improvizace. Utýrané kytary v moci kytaristů z Proffesor Leopard nebo Sex Jams jen málokdy zpívají melodie. Atmosférický start.

Sex Jams (A)

Rakouská kapela balancuje na hraně pop a noise. Dunivé jednoduché bubny, melodické ale vazbící kytary i naléhavý ženský zpěv nechávají občas vzpomenout na Sonic Youth. Kapela ale není revivalem rozšmajdaných conversek z 90. let - snaží se muziku tlačit dál. Sex Jams umí být ambientní stejně jako taneční a chytlaví.

Moffarammes (SWE)

Hypsta-vikings, jak jim přezdíváme, umí i ve dvou vytvořit komplexní hlasitý zvuk. Dua je plný klub. Brno Aires milují od té doby, co zde jako Affordable Hybrid odehráli legendární policií přerušený koncert. Koncerty Moffarammes charakterizuje řízný sound, smysl pro humor, divoká show a perfektní vlasy kytaristy Samuela. Po talentované dvojici je hlad a evropské turné se začalo rodit hned po skončení předešlého. Nové písně se od garážového punku posunuly k popovějšímu a dospělejšímu soundu.

00001101 + Sex Jams (A) + Moffarammes (SWE)
Čtvrtek 19.4.2012
Brno - Mju:z
Vstupné: 105 Kč – předprodej indies / registrace na fans@6dbs.org / 150 Kč na místě.