Novinky

Koncet Auxes ve Finalu uvede snímek Punk In Africa

Čtyři pohledy na jednu věc! Každá položka čtvrtečního koncertu svým způsobem reprezentuje „punk“, přičemž to neznamená, že kterákoliv z nich má jedinou a absolutní pravdu.

Takže podle abecedy: Auxes jsou kapelou neúnavnýho matadora Davea Laneyho (Milemarker, Challenger), kterej pro nás představuje naprosto ryzí přístup k muzice a k věcem kolem ní. Tahle tvrdě pracující, skromná a nekompromisní kapela si nás získala už dávno. Po debutu Sunshine (2008) na Lovitt Records, kde Auxes předvedli celou řadu hudebních poloh, se kapela na posledních dvou deskách Ichkannnichtmehr (2010) a letošní More! More! More! vrátila k syrově zahranýmu punk rocku a šlape jí to úplně parádně.

Demokhratia je HC/punk kapela z Alžírska a skvělej rozhovor o tom, co znamená hrát sypačku ve stylu DS 13, Minor Threat nebo Lärm v tomhle koutě světa si můžete přečíst třeba tady.

noAR+IS+ je zástupce domácí scény: původně syrovej noise one-man pičus projekt se rozrostl do podoby regulérní kapely a s tím přišla i částečná změna zvuku. Ano, i tohle je pro nás punk jak blázen!

Celej večer začíná už v 17.30 promítáním unikátního dokumentu Punk In Africa.

AUXES (USA/D), DEMOKHRATIA (Alžírsko), noAR+IS+ (CZ) + promítání dokumentu „Punk in Africa“
Čtvrtek 19. dubna 2012 od 17:30
Praha – klub Final