Novinky

Ex N.O.H.A. v podání Time Switch se představí v Rock Café

Time Switch je zcela nový projekt, který se vynořil z bývalých členů kapely N.O.H.A., v čele s jejich klenotem Minervou Díaz Pérez. Tento mezinárodní kolektiv, který za posledních osm let nasbíral rozsáhlé zkušenosti z nonstop koncertování a cestování po celé Evropě, se nyní dal dohromady s novým hlasem z Londýna a založil novou kapelu!

Novým hudebníkem, ze kterého jsou členové kapely nadšení, je Mike Romeo. Jeho karibské kořeny (ze Sv. Vincenta a Grenadiny) se hladce spojují s londýnským vlivem. Díky tomu, že vyrostl v britské hudební „mecce“, propojuje své kořeny s výchovou v aktuální zcela individuální valící se styl.

Time Switch propojují vokální linky Minervy s masivními beaty pod nimi, nechávájí splynout drum'n'bass s reálnými strukturami písní nad tímto vším. Zůstávají věrni svým základům v oblasti zlomených beatů, odvážné elektroniky a flirtování s prvky různých kultur, ale posouvají je na další vyšší úroveň! Když kapela začne hrát, aktivují „časový spínač“ a přivádějí publikum do jiného vnímání času, do časového pásma bez stresu a napětí, ale se spoustou basů a elegance.

Bok po boku těchto 5 hudebníků tvoří výbušnou chemickou reakci. A s touto energií pracují v současné době na novém albu, které vyjde, až dny opět začnou být horké. ještě před tím se ale Time Switch v sestavě Minerva Díaz Pérez (zpěv), Mike Romeo (zpěv), Jochen Eickenberg (klávesy), Tim Rashmid (basa), Tobias Belker (bicí) představí pražskému publiku poprvé v sobotu 14. dubna v klubu Rock Café.

Time Switch + support: Gadjo.cz & Jam Sound
Sobota 14. dubna od 21:00
Praha - Rock Café
Vstupné 330 Kč + poplatky/předprodej v Rock Café a síti Ticketstream, 390 Kč na místě