Novinky

Pražský festival Habrovka slaví 10 let

Festival si zakládá na příjemné atmosféře v prostorné zahradě poblíž Budějovické, přesto se za uplynulou dekádu rozrostl na čtyři scény, pod kterými v posledních letech našlo své místo vždy přes tisícovku diváků. Dramaturgie vybírá autentická jména nejen české a slovenské scény. Vedle známých jmen jako Buty, Yvonne Sánchez, Vladimír Mišík & ETC, Terne Čhave, Navigators, Michal Prokop a Framus five, vystopili například francouzští Les Alcolytes a O'djila, maďarská romská hvězda Parno Grazst, jazzová kapela Tall Brothers z Kanady a mnoho dalších interpretů různých žánrů.

Letošní ročník bude mimo jiné výběrem ze všech uplynulých a diváci se mohou těšit například na Buty, Dana Bártu & Illustratosphere nebo Lenku Dusilovou a dalších 10 kapel. Podstatnou součástí programu je také 5 divadelních představení a program pro děti, který probíhá v sobotu dopoledne. Prostor v areálu dostávají i doprovodné stánky a neziskové organizace, stejně jako výtvarné instalace, výstavy a kvalitní občerstvení.

Přesný program bude zveřejněn na webových stránkách festivalu, kde již nyní můžete sledovat novinky z příprav festivalu.

Festival Habrovka
1 .a 2. Června 2012
V zahradě kostela sv. Františka – metro C Budějovická