Novinky

Podzim v New Yorku bývá kouzelný. Zažijte ho

Asi patnáct minut po koncertu se pánové Daniel Brandt, Jan Brauer a Paul Frick odeberou do kavárny nad hlavním sálem, aby s jejich fanoušky podebatovali o jejich tvorbě a pohledu na muziku. Během diskuze dojde i na letošní Red Bull Music Academy.

Linda Hammelová vulgo Ms. X a Ondra Hlaváček aka Mr. X spolu s Djem Juniorem tento workshop nejen představí, ale také poradí, zájemci najdou přihlášku a co pro účast udělat. Už 2. dubna totiž končí aplikační fáze na akademii, která se letos na podzim uskuteční v New York City.

Red Bull Music Academy je vysněný workshop pro muzikanty, producenty, lovce vinylů, zpěváky, MCs, orchestrální skladatele či třeba digitální beatmakery. Bez omezení žánru a profesionality.

Mladí lidé se účastní přednášek světových legend, (spolu)práce ve studiích pod vedením zkušených mistrů, nezapomenutelných nočních jamů a živých vystoupení s tou nejlepší atmosférou. Je to o unikátních zážitcích se stejně naladěnými lidmi z různých koutů světa. Hudba může být smysluplnou celoživotní náplní i v Česku. Kreativita je zde jediná měna, hudba, kterou žijeme a za kterou si stojíme.

Během posledních patnácti let obletěla Red Bull Music Academy svět. Nálož kreativní inspirace rozdávala tvůrcům hudby ve městech jako Madrid, Dublin, Berlín, Londýn, Kapské Město, Řím, Seattle, Melbourne, Sao Paulo či Toronto.

Přihlášku a potřebné informace najdete na webových stránkách Red Bull Music Academy.