Novinky

BalconyTV zve na párty s Hope Astronaut

"Našim cílem je dát šanci founouškum projektu BalconyTV.com vidět a poslechnout si jejich oblíbené kapely naživo ve stylových prostorách klubu Chapeau Rouge. Jako první jsme pro vás připravili živé vystoupení moravských kapel Hope Astronaut, No Distace Paradise a pražských The Mask."

Hope Astronaut je olomoucká folk-rocková kapela v čele s písničkářem Tomášem Krejčiříkem, kterého doplňují spoluhráči Mojmír Havlík (elektrická/akustická kytara), Jan „Psychyn“ Sychra (basa), Radim Zetka (bicí) a v současné době i Kateřina Koutná (cello). Kapela vznikla v roce 2009 a v roce 2011 vydala své debutové album Songs for Mirrors. Za svou dvouletou existenci odehráli celou řadu zajímavých koncertů, např. s Davidem Kittem (IRL), Robotnikem (IRL) či s již neexistující kopřivnickou kapelou Nierikou.

Poslechněte si album Songs for Mirrors:

Olomoučtí No Distance Paradise se v indie vodách pohybují od roku 2008. Úvodní koketování s tím, co vůbec obnáší mít kapelu, vyústilo v první demo, které spatřilo světlo světa pouhý rok po založení. V té době si začali budovat renomé na lokální scéně a jejich hlas zesílil v roce 2010, kdy vydali další EP. Neotřelá kombinace indiepop-rocku spolu se signifikantním hlubokým hlasem frontmana Mácy, začíná přitahovat pozornost renomovaných kapel, se kterými hrají No Distance Paradise po celé republice. Představili se po boku Niceland, A Banquet nebo Dorian Gray’s Prostitutes.

Projekt BalconyTV.com vznikl v roce 2006 a je jedním z hlavních online hudebních show, který uvadí kapely, muzikanty a jiné formy vystoupení na balkonech po celém světě. BalconyTV.com momentálně vysílá z 33 měst po celém světě a v archívu má více než 6000 videií jejichž sledovanost dosáhla přes 20,000,000 shlednutí.

BalconyTV party: Hope Astronaut, No Distance Paradise, The Mask
Čtvrtek 15. března od 20:00
Praha - Chapeau Rouge