Novinky

SEPARATOR jako support kapely DIRTY PASSION!

Švédská kapela DIRTY PASSION míří do České republiky!

Dirty Passion

Je rocková kapela, která vznikla ve švédském Malmoe v roce 2006. Vysoce energetická tvorba kapely je směsicí vlivů rockové scény 70. a 80. let až po současnost. Kapela již od svého vzniku intenzivně nahrává a koncertuje, a získává si tak rychle rostoucí základnu fanoušků jak v rodném Švédsku, tak i v zahraničí. Kapela má za sebou více než 100 koncertů v největších rockových klubech po celém světě! Všechno to začalo koncertem s legendárními californskými rockery Y&T, pokračovalo s kapelami jako Saxon, Accept, Crashdiet a Towers Of London.

Na počátku roku 2010 se tento seznam rozšířil o kapely Faster Pussycat a Enuff Z'Nuff na měsíčním turné po Evropě, kde zahráli 22 koncertů v 7 různých zemích. Tohle byl pro Dirty Passion zlom. V říjnu roku 2010 podepsali smlouvu s nahrávací společností Swedish Denomination Records působící pod Transubstans Records.

Debutové album Different Tomorrow vyšlo 13.12.2010, několik týdnů se drželo ve švédském žebříčku prodejnosti a dosáhlo 4. místa v kategorii hard rock. Díky tomu byla kapela pozvána na turné napříč amerikou po boku japonských heavy metalových Loudness (květen - červen 2011). To vedlo ke smlouvě s nahrávací společností Perris Records a vydání jejich debutového alba Different Tomorrow v americe.

S pokračujícím celosvětovým prodejem debutového alba se Dirty Passion vydali v létě 2011 na koncerty po skandinávii s kapelami L.A. Guns a Faster Pussycat.
V současné době pracuje kapela na svém druhém albu a jede turné po Evropě, jehož cílem má být i několik klubů v české republice.

Jako support si zvolili kapelu SEPARATOR

http:// www.dirtypassion.com/
http://www.myspace.com/dirtypassionswe

Termíny koncertů jsou:

Neděle 18.3. - Brno, Melodka

Pondělí 19.3. - Praha, Kain