Novinky

dEUS představí novinku Keep You Close v Praze už za týden

Zatímco obchodnímu světu jsou Antverpy známé díky diamantům, hudebnímu světu díky dEUS. Nejslavnější a první belgické kapele, která prorazila na mezinárodní scénu a zazářila i v kolébce indie/rocku - v Anglii. Ke svému letošnímu 20. výročí si dEUS nadělili vynikající nové album Keep You Close, které osobně představí i v Praze.

Lidé od nás očekávají eklektické věci. Já si ale myslím, že jediné, co se u nás dá předvídat, je právě nepředvídatelnost. A přesně takové je i naše nové album. Na jedné straně obsahuje skladby, které můžou až šokovat popovým zaměřením a na druhé písně, které postrádají standardní strukturu, jako by vznikly z nějaké jam session. Jsou groovy a divoké, jako kdyby se Can potkali s LCD Soundsystemem.“ popisuje novou nahrávku frontman Tom Barman.

Přestože hudební periodika se ve stylové charakteristice alba rozchází, v jednom se zcela shodují a unisono prohlašují Keep You Close za nejlepší nahrávku, jakou kdy dEUS natočili. Byl by tedy hřích propádnout jejich pražské vystoupení.

Pokud stále váháte, poslechněte si album zdarma díky streamu na Soundcloud profilu kapely a přesvědčte se sami:

dEUS
Úterý 6. března od 20:00
Praha - MeetFactory
Vstupné v síti Ticketportal za 615 Kč.
Pořádá Punx not dead

photo - guy kokken