Novinky

Nový videoklip: Arctic Monkeys - R U Mine?

"Sliby se maj plnit o Vánocích," zapěl jednou guru naší doby Janek Ledecký. Stromečky se už sice nějakou dobu válí vedle popelnic, ale Arctic Monkeys ani tak nezklamali a servírují fanouškům ještě před odjezdem na turné novou skladbu R U Mine?.

Tu nenajdete v inventáři jejich poslední desky Suck It And See, nebude nejspíš součástí ani chystaného alba, ale můžete ji zakoupit na iTunes. Skvělou skladbu s nádechem hutného sedmdesátkového rocku doprovází neméně povedený černobílý videoklip, který se mimo záběrů do studia kalifornského rádia KROQ odehrává bez jediného střihu a zahrnuje Arctic Monkeys jedoucí v autě ulicemi nočního LA k místu velkého finále. Hudební a obrazová stránka má dohromady neskutečný drajv a styl, video si jenom jednou jednoduše nepustíte. Ono totiž nepustí vás.

Zatím poslední deska Arctic Monkeys s názvem Suck It And See vyšla loni na začátku června. Kapela by se do studia měla vrátit v létě, ač předtím frontman Alex Turner v několika rozhovorech tvrdil, že se tak nestane dřív než v roce 2013.

Arctic Monkeys - R U Mine?
Délka: 3:44