Novinky

Niceland naposledy v současné sestavě dnes v Rock Café

NiceLand se rozhodně neloučí s prázdnou, na 29. února si připravili rozlučkový koncert v pražském klubu Rock Café. „Datum vyšlo pěkně, po čtyřech letech v této sestavě si opět na přechodný rok zahrajeme naposledy společně,“ poznamenává s úsměvem Motyčka. S NiceLand jako host vystoupí skupina Rara Avis, která na jaro toho roku plánuje vydání nového alba.

Z kapely se rozhodli odejít kytarista Tom Koula a bubeník Michal Boodya Budinský. Oba muzikanti se loučí v dobrém a do budoucna se budou věnovat jiným projektům. "NiceLand pro nás znamená kus života, rozhodně to není jednoduché a přejeme dál klukům mnoho úspěchů," říkají. NiceLand ale nekončí, frontman Michal Motyčka a baskytarista Přemek Černík dokonce uvažují o rozšíření kapely o klavíristu a na podzim tohoto roku chtějí vydat novou desku. Michal Motyčka prozrazuje: "Rád bych letos vydal nové album, postavil novou kapelu a zkusil někam vyjet. Prioritou teď je nahrát nový materiál, za kterým si hodně stojím."

Společně představí nový videoklip k singlu I Won´t Give In, který získal druhé místo v anketě Žebřík 2010. Režie se opět ujala Američanka Niko Sonnberger, jenž má na svědomí i klip k prvnímu singlu Sleep At Night z poslední desky God Has Her Ways. „Stejně jako sen je i videoklip velmi obrazově roztříštěný. Veden je jednoduchými obrazy jako jsou dopisy, fotografie, textury a archaické nástroje, vše se proplétá,“ objasňuje klip režisérka, která do něj obsadila modelku Lauren Wk, známou z klipů Marilyna Mansona nebo Semi Precious Weapons.

Sexy Guys Don´t End: NICELAND; support: RARA AVIS
Středa 29. února od 20:30
Praha - Rock Café
Vstupné 80 Kč v předprodeji, 100 Kč na místě