Novinky

Vyjde v březnu: Blood Red Shoes - In Time To Voices

Blood Red Shoes na desce spolupracovali s producentem Mikem Crosseym, který nahrával například také s Arctic Monkeys. Album In Time To Voices vyjde 26. března, skladba Cold, kterou si můžete dole poslechnout, pak vyjde o týden dřív jako singl.

Zpěvačka a kytaristka Laura-Mary Carter řekla: "S tímhle albem jsme totálně přepsali příručku, podle které jsme psali a nahrávali. Rozhodli jsme se, že chceme udělat opravdu amibiciózní desku, ne jen něco, co by mělo navazovat na naše koncerty, ale něco, co omezuje pouze naše představivost a nej počet nástrojů na pódiu."

"Přišli jsme na to, že nejlepší způsob, jak se posuneme dopředu, je psát ty nejlepší skladby a melodie, jakých jsme byli schopní. Jakmile pak máte takové základy, můžete si se zvukem dělat co chcete. Cítíme se teď jako úplně jiná kapela - jakobychom sahali až ke hvězdám," dokončila zpěvačka.

Tracklist alba bude následující: In Time To Voices, Lost Kids, Cold, Two Dead Minutes, The Silence And The Drones, Night Light, Je Me Perds, Stop Kicking, Slip Into Blue, Down Here In The Dark, 7 Years

Boris Múdry