Novinky

Nový videoklip: Wilco & Popeye - Dawned On Me

Dokážete si představit, jak spolu o srdce sličné Olive Oyl bojují Pepek Námořník a frontman Wilco Jeff Tweedy? Že ne? Inu, teď už ani nemusíte. Režisér klipu a současně brandový guru Darren Romanelli spojil obě značky dohromady a výsledkem je regulérní krátká epizoda, v níž se objeví nejen celá kapela, ale mimo hlavního hrdiny také zmíněná Olive Oyle, jejich syn Swee'pea, námořník Bluto a otesánek Wimpy.

Děj je ve zkratce následující - Olive se zamiluje do Jeffa Tweedyho a Pepek se ji snaží všemi způsoby získat zpět. Do cesty se mu mimo Wilco postaví také úhlavní nepřítel Bluto a ke slovu se dostane také obligátní plechovka špenátu nebo Wimpy se svými harburgerovými fantaziemi. Celý videoklip je ručně animovaný a jedná se vůbec o první takto vytvořenou epizodu Pepkových dobrodružství od roku 1987.

Romanellimu však nestačil pouze videoklip. Ještě před ním vytvořil Pepkovský komiksový strip, ve kterém hraje hlavní roli špenát značky Wilco, nebo interaktivní webovou stránku věnovanou všem protagonistům. Slyeli jste někdy o bizarnější spolupráci?

Wilco & Popeye - Dawned On Me
Album: The Whole Love (dBpm ,2012)
Délka: 4:03
Režisér: Darren Romanelli