Novinky

Get Infected Tour 2012 na Valentýna v Matrixu v čele s Caliban

CALIBAN představí své novinkové album I Am Nemesis, na kterém opět přichází se svým typicky agresivním a dravým hardcorem doplněným nezbytnými melodickými vsuvkami. Kapela si díky hojnému koncertování vybudovala slušnou fanouškovskou základnu a proto by v Matrixu neměla být nouze o pořádnou atmosféru.

Jako support se představí další zajímavé spolky v čele s kalifornskou deathcorovou jednotkou WINDS OF PLAGUE, která nahradila z osobních důvodů odstoupivší All Shall Perish, a která je nejvíce známa častým zapojováním symfonických prvků do své hudby. Vystoupí také arizonská metalcorová formace EYES SET TO KILL, v čele se sestrami Rodriguezovými, která má na kontě již 4 vydané desky, z nichž ta poslední je rok stará a nese název White Lotus. Představí se i WE BUTTER THE BREAD WITH BUTTER, německá formace kombinující avantgardní elektroniku s deathcorem, které vydala své druhé album Der Tag an dem die Welt Unterging.
Finále bude patřit americké metalcorové partě Attila, která na následujícím turné bude propagovat zejména svou poslední desku „Outlawed“.

Get Infected Tour 2012: CALIBAN, WINDS OF PLAGUE, EYES SET TO KILL, WE BUTTER THE, BREAD WITH BUTTER, ATTILA
Úterý 14. února 2012 od
Praha – Matrix
Vstupenky jsou k dostání ve všech běžných předprodejích.
Bližší informace naleznete na webu www.obscure.cz.