Novinky

V Rock Café dnes startuje 10. ročník soutěže kapel RC Contest

Theoretically Laundry
Kapela vznikla na podzim roku 2009 a půl roku se formovala k nyní pevnému složení s dvěma kytaristy, basákem, bubeníkem a zpěvačkou v čele. Název vznikl stejně dekadentně jako prvních pár písní, které začaly vznikat inspirací rocku s všemožnými styly. Hudba je ovlivněná osobitým přístupem všech členů, kteří mají slabost pro odlišné hudební žánry, a právě jejich společná tvorba je to, co je spojuje. Nabízejí hodně emocionální i agresivní písně, balady jako je Stars are falling down a discem nebo hard-rockem inspirované songy jako je Ignoring a Blessed.  Band je právě v procesu nahrávání další části jejich produkce a na české hudební séně by mohli být něčím klasicky novým.

MONOSKOP
Šestičlenná skupina hraje ve složení zpěv, trumpeta, housle, baskytara, bicí, samply a scratche a její hudbu definují silné melodické linky a netradiční aranže. Rozdílnou hudební minulost jednotlivých členů, kteří působili v živých kapelách ale i v hip-hop či drum&bass projektech, spojuje inspirace tóny Erika Truffaze, Massive Attack, Cinematic Orchestra nebo Jaga Jazzist.

Složení: trumpeta - Ondřej "Nakea", housle - Martin "Jazzewec", basa - Ondra "Marihai", bicí - Tomáš "Bláža", DJ + samply - Martin "Kafes33", zpěv - Petra"Zlobivá holka"

INFUZZE
2004 (podzim) - Zrod kapely  s torza hardcorových Scapegoat.cz o prázdninách 2006, kdy jsme na sklonku srpna spáchali vůbec první akci jako InFuZZe. Tento rok též vzniklo první oficiální CD - Demo No.1 se třemi  peckami, které nám otevírají dveře mnoha pražských klubů.
2010 - Dokončují CD započaté v minulém roce - konečně se kapela může prezentovat profesionálně zpracovaným zvukovým nosičem (možné k zakoupení na našich koncertech a vychutnat si originální lisované CD a vymazlený digipack obal, nebo zdarma ke stažení). Vyráží hrát po pražských i mimopražských klubech a festivalech.
2011 - V lednu se odehrává oficiální křest CD na Smíchově. Na festivalu v Olešku nahrává kapela krátké demo.
Aktuální sestava: Lukáš Lukaso Andrlík - kytara, Vojtěch Vojtas Kubec - basa, Jan Mastix, Maštalíř - zpěv, Martin Animal Kubíček – bicí

Rock Café Contest: THEORETICALLY LAUNDRY, MONOSKOP, INFUZZE
Pátek 27. ledna od 19:30
Praha, Rock Café
Vstupné 50 Kč