Novinky

Nový videoklip: Justice - On'n'On

Videoklip k singlu On'n'On si vzal na starost známý videklipový režisér Alexandre Courtes, který v minulosti spolupracoval s takovými velikány jako U2, Alice in Chains nebo Kaiser Chiefs. Spolu s Martin Fougerolem byl součástí režisérské dvojice Alex and Martin, která za videoklip ke skladbě U2 Vertigo získala v roce 2004 cenu Grammy v kategorii Nejlepší videoklip.

Samotný snímek nabízí průlet vesmírem, který postupně nabízí drahé kameny, nahé ženy a kostlivce pokryté drahými kameny, samotné členy dua Justice Gasparda Augé a Xaviera de Rosnay či pro ně typické symboly kříže, drahé kameny a další méně či více bizarní věci. Courtes navázal video a plynutí zobrazených propriet přesně na rytmus skladby, video tak dostává určitý hypnotický rozměr a člověk z něj na konci jen těžko odtrhává oči. Na pravý význam snímku pak musí přijít každý sám - pokud tedy takový význam existuje a nejedná se jen o náhodnou změť obrazů.

Druhá deska Justice Audio, Video, Disco vyšla 24. října 2011. Kapela z ní mimo On'n'On stihla vydat ještě dva singly - Civilization a Audio, Video, Disco.

Justice - On'n'On
Album: Audio, Video, Disco (Ed Banger, 2011)
Délka: 3:19
Režisér: Alexandre Courtes