Novinky

Enfilade s Obstacles, Tawn Portal a de Mood 31.1. na Flédě

Obstacles
Instrumentální banda, která nesází na vokály, ale na strukturu skladeb, šílené beaty, precizní timing a zajímavé rytmy. Pánové kritici by Obstacles zasadili do škatulky math-rock, ale nová deska se do této škatulky už nevleze. Kapela stojí na základech kultovních Children of fall, jimiž si někteří členové prošli. Kvartet objel několikrát Evropu křížem krážem a v ČR se těší velké oblibě. Obstacles jsou živelnou kapelou, která svou divokostí umí ovládnout pódium. Obstacles na turné představí nové EP.

de Mood
Kytarové melodie z prstů Aleše doprovází dunivé tóny baskytaristky Kristl a precisní groove bubeníka Břeti. De Mood odehráli koncerty v Rusku, UK i USA, mohu opřít o timing, aktuální zvuk, naléhavost i skladatelskou zručnost.  De Mood jsou hotovou kapelou nabízející indie, pop, punk, dravost, melodičnost i energií ve stylu barvitějších The Subways.

Town Portal
Instrumentální kapela, která se donekonečna odráží od hranic hudebních žánrů. Členové si prošli death metalovými, shoegazovými a math-rockovými kapelami. V Town Portal se všechno míchá, pod tlakem vaří v Papinově hrnci a chystá se explodovat. Kapela na turné veze svou debutní desku

DJ’s Cat Flu
Výborná taneční muzika, která nezní na jiné party než na party s Cat Flu DJ’s. Taneční směs punku nebo hardcore.

Enfilade: Obstacles (dk) Town Portal (DK) de Mood (cz); DJ’s Cat Flu
Enfilade vzniklo spojením dvou brněnských produkcí 6dbs.org a LevelB. Jméno si tento seriál koncertů půjčil od písničky At the drive-in. Akce představují zajímavé hudební projekty z celého světa.