Novinky

Dawn Of The New Age 2012 pohltí Rock Café v sobotu 21. ledna

MATER MONSTIFERA
Atmo metalová úderka z Trhových Svin přiváží do Prahy novou desku Na zrcadlech lží, která vyšla pod magazínem Pařát, stejně jako novou sestavu v čele se Stephanosem (též Genuine Relief). Nejtemnější kapela celého večera se jistě ukáže v plné síle.

FOB
Služebně nejstarší kapela letošního Dawn Of The New Age je z Tábora a funguje téměř dvě dekády. Stylově se postupně přesunula od klasického death metalu až po současný mix metalu a deathcoru. Kapela propaguje stále aktuální zápich Tomorrow’s Fires, který vyšel letošní rok pod křídly Metal Gate.

GENUINE RELIEF
Pořádající pražská death/black metalová kapela je naopak služebně nejmladší. Na kontě má loňské demo Shreds Of Sanity a před sebou debutovou desku, kterou právě nahrála a v současné době se pracuje na mixu. V Rock Café bude prezentován skoro kompletní nový materiál.

BELLIGERENCE
Další Pražáci Belligerence už nějaký ten pátek fungují a v současné době mají novou desku přibližně ve stejném stádiu vývoje, jako Genuine Relief. Uslyšíme tedy jak nový materiál, tak osvědčené klasiky z prvotiny Out:Red. Na Bandzone je možné poslechnout si premix jedné z nových skladeb.

MINORITY SOUND
Další z kapel agilního vydavatelství Metal Gate se ubírá elektro metalovým směrem a bude tak vítaným zpestřením pro tento večer. V současné době pracují tito pražáci na nástupci debutového alba Analysis, uslyšíme tak nejen songy z této desky, ale určitě i z té připravované.

SECRET OF DARKNESS
Kapela pochází z Varnsdorfu, produkuje melodickou odnož black/death metalu a je též upsána Metal Gatu. Právě pod jejich křídly vydali před několika týdny svou plnohodnotnou prvotinu s názvem (In)Humanity, a tak bude koncert v Rock Café jednou ze zastávek, kde se bude deska čerstvě propagovat.

Dawn Of The New Age III.: MATER MONSTIFERA, GENUINE RELIEF, BELLIGERENCE, MINORITY SOUND, SECRET OF DARKNESS
Sobota 21. ledna od 18:00
Praha, Rock Café
Vstupné 100 K v předprodeji, 120 Kč na místě