Novinky

The Cinematic Orchestra zahrají v Praze i Bratislavě už za týden

Poslední regulérní album The Cinematic Orchestra vydali v roce 2007. Přestože deska Ma Fleur patří k tomu nejlepšímu, co parta kolem Jasona Swinscoe vydala, lační hudební fanoušci si žádají nový materiál. Skvělý živák Live at the Royal Albert Hall nebo DJ Mix Late Night Tales je sice potěšili, ale neuspokojili naplno. Ostatně materiál z Ma Fleur a předchozích Motion a Every Day bylo poslední, co čeští příznivci uhrančivé ostrovní kapely slyšeli na vlastní oči ve vyprodané Roxy.

Nyní se kapela s dvanáctiletou historií vrací do Prahy, konkrétně do Lucerna Music Baru, aby mimo jiné otestovala nové věci, než s nimi půjde do studia. Doby, kdy student umění Swinscoe rozesílal prvotiny ovlivněné filmovými soundtracky z 50. a 60. let kamarádům jazzmanům, aby do nich na dálku nahráli své party, jak vzniklo debutové album Motion, jsou dávno pryč. Nyní jsou The Cinematic Orchestra elektronickou superstar, nejopečovávanějším koněm Ninja Tune.

Hned po českém koncertu v Lucerna Music Baru se The Cinematic Orchestra přesouvají k našim sousedlm na Slovensko. Tamějším fanouškům se představí 19. ledna od 20:00 v bratislavském Majestic Music Clubu.

The Cinematic Orchestra + Grey Reverend
Středa 18. ledna od 20:00
Praha - Lucerna Music bar
Vstupné - Koncert je na předprodejních sítích i na pokladně Lucerna Music Baru vyprodaný. Sledujte předprodejní sítě, je možné, že se nějaké vstupenky z nevyzvednutých rezervací uvolní. Část vstupenek bude k dispozici na pokladně LMB v den koncertu.

The Cinematic Orchestra
Čtvrtek 19. ledna od 20:00
Bratislava - Majestic Music Club
Vstupné - Limitovaná séria vstupeniek za 20 eur je již vyprodaná. Vstupenky za 25 Euro koupíte zde.

HRAJTE O VSTUPENKY NA PRAŽSKÝ KONCERT

Na koncert The Cinematic Orchestra, který se uskuteční ve středu 18. ledna pro vás máme dva singl vstupy. Výhru berou dva z vás, kteří správně odpoví na otázku, splní podmínky soutěže a na záběr budou vylosováni.

Soutěžní otázka:

Ve kterém roce vydala kapela své debutové album Motion?

Odpovědi posílejte na mail redakce@freemusic.cz, do předmětu mailu uveďte "Soutěž - Cinematic Orchestra". Podepište se celým jménem. Pokud správně odpovíte a budete mezi dvěma vylosovanými, získáte volný vstup na tuto akci.

Soutěžit můžete do půlnoci dne 14.1.2012

____________________________________________________________________________

Soutěž uzavřena!

Správná odpověď - 1999

Výherci - Pavlína Svatoňová a Štěpán Drtina