Novinky

Nový videoklip: Panda Bear - You Can Count On Me

Panda Bear, známější jako člen baltimorských Animal Collective, nejspíš rád motá fanouškům hlavu. You Can Count On Me je druhý singl z jeho čtvrté sólové desky Tomboy. Je však současně jediným singlem ze čtyř, ke kterému vznikl videoklip. A aby toho nebylo málo, i tak se jedná hned o jeho třetí letošní video. S divákovým vnímáním si pohrál ve videích k nesinglovým skladbám Alsatian Darn a Slow Motion.

Danny Perez si s členy Animal Collective rozumí 

Dnešní klip má na svědomí režisér Danny Perez, který svou zálibu v experimentálních videích demonstroval již ve dvou videích pro Animal Collective - Who Could Win a Rabbit a Summertime Clothes. Dále spolupracoval také s Blood on the Wall, Black Dice nebo Kurtem Vile.

V You Can Count On Me se Perez uchýlil k prolínání pohyblivých barevných obrazců jako vystřižených z šedesátkových tripů se záběry na lidské tělo a olizujícího se psa. Hudební doprovod s krátkým snímkem sice poměrně dobře koresponduje, ale ve výsledku nenabídne mimo experimentální originality nic navíc. Jako koncertní projekce však bude Perezovo dílo fungovat dokonale.

Panda Bear - You Can Count On Me
Album: Tomboy (2011; Paw Track Records)
Délka: 2:34
Režisér: Danny Perez