Novinky

Silvestr v Rock Café bude ve znamení českých kapel. Vyhrajte vstup!

QUEENS OF EVERYTHING
Pohrobci kapel Bad Tones, Flaming Cocks, 2v1 a Unity jsou zpět s náloží svižného punkrocku okořeněného rockabilly kontrabasem a dechovou sekcí.
Na podiu k vidění:
Krleesh - kytara, zpěv
Rafan - kontrabas
Hanz - alt saxofon, zpěv
Bozez - bariton saxofon, zpěv
Mili - pozoun, zpěv
Dočki - pozoun, zpěv
Škoďák / Matouš – bicí
Sattan – trubka

The Maggie's Marshmallows
Poměrně mladá pražská trojice, dokazuje, že její hlavní zbraní není uhrančivý pohled basistky Meg, ale pořádný rock'n'roll! Ovlivnění spoustou legend jako The Sonics, The Kinks, The Trashmen, ale i Rolling Stones nebo Black Keys, pilují svůj garážový punk a prodají Vám ho tak snadno jako Horst Fuchs svůj WS kráječ!

The Rocket Dogz
The Rocket Dogz je banda třech ostřílenejch chlapíků hrající punk/psychobilly a to již od roku 2008. Na svém kontě mají dvě desky Mad do holocaust a skoro ještě čerstvě novou Generation Zero. Tu vám, pokud ji ještě neznáte, představí 31.12. v pražském Rock Café!
Rocket dogz se s ničím nemažou a vy rozhodně nebudete výjimkou! Jejich zběsilý kontrabas a vostrá kytara se do paměti zaryje každýmu, co je jednou okusí... Takže Let´s go to the hell!

THE UNHOLY PREACHERS
The Unholy Preachers povstali z popela horror punkové kapely Phantoms On Fire. Ještě před jejím posledním koncertem na podzim 2009 už dávali dohromady sestavu a nové skladby. První koncert pak odehráli v květnu 2010 v Dejvické Nádražce. V The Unholy Preachers se sešli bývalí i současní členové kapel Phantoms on fire, Elektrick Mann, Eastern Star, Nežfaleš nebo Reverends. Hudebně se oproti Phantoms posunuli víc k rock´n´rollu ala Turbonegro, Electric Frankenstein nebo The Dictators. V současné době pracují na prvním  albu, které by mělo obsahovat 9 vlastních skladeb a cover od Black Flag a vyjít by mělo na začátku příštího roku. Zatím je k poslechu a stažení na jejich bandzone profilu čtyřpísňové demo.

BOMBS FROM HEAVEN
Kapela  zahájila činnost v září 2010. Snažíme se tvořit přímočarou muziku na základech punk rocku U.S. střihu, kterýmu šlape na paty zemitej rock´n´roll, foukací harmonika a další perly. Zatím se nám podařilo svépomocí vyprodukovat  5ti skladbový demo "Welcome aboard" na naší zkušebně, natočit singl "City is your home", stihli jsme odehrát okolo 40ti koncertů, natočit videoklip a stát se finalisty Emergenza festu 2011… Momentálně makáme na materiálu na první řadovou desku, která by se snad mohla povést natočit během zimy 2011/ 2012. Její název zní " We call the world".

Rock´n´Roll For Life - SILVESTR v Rock Café: QUEENS OF EVERYTHING, THE MAGGIE´S  MARSHMALLOWS, THE ROCKET DOGZ,  THE UNHOLY PREACHERS, BOMBS FROM HEAVEN, afterparty: DJ CZECH MIKES
SOBOTA 31. prosince od 19.00
Praha, Rock Café
Vstupné 220,- + poplatky – předprodej v Rock Café, síti Ticketstream a Lucky Hazzard Shopu/290,- v místě)

SOUTĚŽ
Pro dva z vás máme nachystáno po jednom volňásku na Silvestr v Rock Café. Program je hudebně víc než bohatý a stojí za zvážení. Pokud stále váháte, zkuste štěstí v naší hře a získejte pro sebe vstup na silvestrovské radovánky v centru Prahy.

Soutěžní otázka tentokrát není vědomostní:

Na kterou kapelu se v silvestrovském programu Rock Café nejvíce těšíte?

Odpovědi posílejte na mail redakce@freemusic.cz, do předmětu mailu uveďte "Soutěž - RC Silvestr". Podepište se celým jménem. Pokud správně odpovíte a budete mezi dvěma vylosovanými, získáte jeden volný vstup na tuto akci.

Soutěžit můžete do půlnoci dne 28.12.2011