Novinky

Nový videoklip: Fucked Up – Turn The Season

Scott Cudmore zasadil videoklip do tělocvičny, kde kapela pořizuje propagační snímky ke svému třetímu albu David Comes To Life. Brzy však Fucked Up opustí a s kamerou se vydá objevovat celé okolí tělocvičny, které je překvapivě barvité. Zdaleka nejzajímavější je pak záběr na postaršího muže sedícího u stolu, jenž má nejenže v moci scénář (zaujme věta „Camera pans down to see these notes“, která video ještě více propojuje s okolní realitou), ale je také spojen s překvapivým vyústěním na konci klipu.

Režisér natočil na jednu stranu poměrně jednoduchý videoklip, který však získává na obtížnosti díky jedinému záběru, ve kterém se čtyřminutová podívaná odehrává. Upřímně řečeno však nejde o nějaký originální zázrak, proto video spíše berte jako příjemný doprovod k poměrně chytlavé skladbě, jenž odhaluje ty nejzvláštnější existence, které se v takovém improvizovaném ateliéru mohou objevit.

Skladba Turn The Season je už třetím videoklipem z nejnovějšího alba Fucked Up David Comes to Life, které vzniklo jako koncepční projekt. Jeho ústředním motivem je rocková opera zasazená do sedmdesátých a osmdesátých let minulého století popisující milostný poměr mezi dělníkem Davidem a aktivistkou Veronice. Album vyšlo 6. června 2011.

Fucked Up - Turn The Season
Album: David Comes to Life (2011, Matador)
Délka: 4:19
Režisér: Scott Cudmore
Datum vydání: 12. prosince 2011