Novinky

Vyšlo: Elektrïk Man - Kundodrom

Spolu s vydáním alba odstartovalo MRDUCHTĚJ TOUR 2012. Do konce roku můžete s kapelou zapít novou desku ještě 21. prosince v pražském klubu CROSS.

Deska na kterou fanoušci čekali od posledního alba KOKAR PIČKAN (2006) vznikala v průběhu tří let ve třech studiích. Produkce se chopil DJ Varle (baskytara), na záznamu se podíleli Mirek Mroček (studio HC3), Milan Volčík (studio Pro-Marts) a za finální mix usedl Ondřej Ježek (studio Jámor).

Kapela proslulá skandály a explicitním vystupováním (vše za notné podpory lehkých drog a alkoholu) po bouřlivé minulosti zůčtovala před časem svůj alko-hiphop a po inventůře bylo zjištěno, že něco není vpořádku. Postupně se tedy z kultovní sestavy vytratili pro časově logistické problémy pražský kytarista Kouba, ztráta motivace ukončila i zájem Dr.Zhora a alkoproblémy přiměly kapelu rozvázat spolupráci s ICE-Bím a zakládajícím bubeníkem Elektrick Mannu Taknou. Nová sestava fungující necelý rok je nyní ustálená: Mukas - hlas, L.S.I. - hlas, Dj.Varle - baskytara, Keňa - kytara, Eman - kytara, Panpr - konga, Ondra W – bicí

KUNDODROM je jistou výpovědí letitých Punk-Hoperů o drsných vztazích „muž-žena“ za podpory alkoholu a všude vonící marihuany. Vše za notné dávky humoru a kapele vlastnímu slangu náctiletých... „Vydejte se na mezikondylomentální let plavidlem KUNDODROM společnosti Elektrïck Mann nekonečným vesmírem marihuany, sexu, piva a slivovice“.

Album je volně ku stažení na webu kapely nebo pod tímto odkazem. Na koncertech pak můžete zakoupit plnohodnotné CD s bookletem + plakát a malý dárek za symbolických 50,- Kč.