Novinky

Britské elektro-popové trio We Have Band míří do Prahy

Lakonický název tříčlenné kapely z Londýna odkazuje k jejímu původu. Tři bývalí zaměstnanci hudebního vydavatelství EMI se rozhodli dělat hudbu po svém. Manželé Thomas a Dede WP spolu s Darrenem Bancroftem začali koncertovat doslova jako utržení z řetězu, za což byli záhy odměněni: v roce 2009 vyhráli soutěž začínajících kapel na festivalu v Glastonbury. Intenzivním živým hraním si rychle získali popularitu, ostatně stali se i jedním z velkých překvapení na letošním festivalu Pohoda.

Debutová deska WHB z roku 2010 shrnuje jejich dosavadní tvorbu: taneční hudbu 21. století, pro kterou se hodí označení "disko-rock", "indie-dance" nebo "dance-punk", odkazují se také na obligátní Joy Division a Talking Heads. Jejich vlastní tvorbu charakterizuje slastná repetitivnost, kovový zvuk a chytlavé melodie – to vše pak dokáží přetavit v silný koncertní zážitek.

V lednu 2012 vydává zábavné hudební trio novou desku Ternion, se kterou se přijede představit posluchačům do Prahy. V MeetFactory proběhne exkluzivní taneční večer. We Have Band vědí, jak dělat hudbu na párty, kterou si chcete bezstarostně užít.

Vstupenky za 350 Kč + poplatky v předprodejích Ticketportal, Ticketpro a Ticketstream, do 24. 12. 2011 platí výhodná předvánoční cena: dvě vstupenky za 550 Kč + poplatky.