Novinky

Nový videoklip: Noah And The Whale – Give It All Back

Frontman Charlie Fink ve skladbě Give It All Back vzpomíná na své dětství  v době, kdy si nechal narůst dlouhé vlasy po ramena a přičichnul k rock’n’rollu. To odráží i videoklip, ve kterém se malý Charlie, očividně černá ovce, toulá ulicemi města, aby pak doma při poslechu hudby natrefil na leták upozorňující na soutěž talent. Svolá proto své kamarády, všechny nápadně se podobající členům Noah And The Whale, se kterými cvičí a pokusí se soutěž mezi ostatními konkurenty vyhrát. Všechno však vždy nemusí jít podle počátečních představ.

Krátký klip režíroval sám Charlie Fink, kterému se podařilo vtipnou formou zachytit snažení mladé kapely s prostřihy na podobně křepčící Noah And The Whale. A nechybí ani obligátní záběr na zpěvákovy ponožky v barvách vlajky britského království.


Třetí deska Noah And The Whale Last Night on Earth tak nabídla celkově už pátý singl, který oficiálně vyjde 2. ledna 2012. Jako první vyšel singl L.I.F.E.G.O.E.S.O.N následovaný skladbami Tonight’s the Kind of Night, Life is Life a Waiting For My Chance To Come. Kapela v současnosti dokončila své severoamerické turné, v březnu bude pokračovat na britských ostrovech, k nám se však zatím bohužel nechystá.

 

Noah And The Whale - Give It All Back
Album: Last Night on Earth (2011, Universal Mercury)
Délka: 3:23
Režisér: Charlie Fink
Datum vydání singlu: 2. ledna 2012