Novinky

Nový videoklip: The Killers – The Cowboy’s Christmas Ball

The Killers podle svého přetvořili přes sto dvacet let starou stejnojmennou báseň od Williama Lawrence Chittendena. Ve videoklipu je pak zachycena malá vesnice na divokém západě, která se připravuje na vánoční svátky. Kapela na vše dohlíží, obyvatelům pomáhá a sdílí jejich nadšení. To však ještě netuší, že se na přepadení městečka a pokažení oslav chystá dvojice špinavých desperátů. A aby toho nebylo málo, do všeho se ještě vloží dva roboti z vesmíru. Ano, roboti z vesmíru.

The Cowboy’s Christmas Ball je už šestý vánoční singl The Killers. Jako další můžete pamatovat skladby A Great Big Sled z roku 2006, Don’t Shoot Me Santa (2007), Joseph, Better You Than Me (2008ú, ¡Happy Birthday Guadalupe! z roku 2009 a konečně loňský příspěvek Boots. Vedle kapely se pak v singlech jako hosté objevili například Elton John, Neil TennantPet Shop Boys nebo Toni Halliday z Curve. Veškerý výdělek, který vánoční singly vygenerovaly, kapela věnuje nadaci Product Red, která bojuje s nemocí AIDS v Africe.

The Killers letos zároveň vydali EP (RED) Christmas EP, na které umístili všechny dosud vydané vánoční skladby stejně jako nejnovější The Cowboy’s Christmas Ball. EP je dostupné přes iTunes, všechen zisk putuje opět k nadaci Product Red.

The Killers - The Cowboy's Christmas Ball
Album: (RED) Christmas EP (2011, Island Records)
Délka: 3:30

 

 

 

The Killers - (RED) Christmas EP
Počet skladeb: 6
Délka: 26:42
Vydavatel: Island Records
Datum vydání: 30. listopadu 2011