Novinky

Bohemian Like You v Meetfactory představí High Places a Zola Jesus

High Places nejsou v našich končinách neznámí – úspěšný koncertní debut absolvovali před třemi lety na Famu Festu, loni na jaře pak rovněž v MeetFactory hráli na Sperm Festivalu.

Mary a Rob, původem z Brooklynu - žijící v Los Angeles, spolu hrají od roku 2006. O dva roky později vydali kolekci singlů a EP pod výstižným názvem 03/07 – 09/07, se kterou se zařadili po boku Handsome Furs nebo Lucky Dragons mezi výrazné hudebně-partnerské „indie pop“ dvojice. Multi-instrumentalista Rob Barber a zpěvačka Mary Pearson kombinují svoje silné stránky tu v experimentální a chladné, jindy odlehčenější byť zasněné poloze. Jejich třetí regulérní deska Original Colors vyšla v říjnu 2011 na značce Thrill Jockey.

Před High Places se představí americká zpěvačka ruského původu Nika Roza Danilova aka Zola Jesus, majitelka neskutečně zajímavého hlasu a talentu, jež přijede představit své letošní, třetí album Conatus, kterým si získala poměrně početnou fanouškovskou základnu i kritiky, leč zarytí fanoušci její hudební posun od psychedelické operní pěvkyně směrem k indie popu nepřijali zrovna pozitivně.

LINE UP:
20.30 otevření klubu
21.15 ZOLA JESUS
22.30 HIGH PLACES

Bohemian Like You: High Places (US), Zola Jesus (US)
Neděle 4. prosince 2011 od 20:30
Praha, Meetfactory
Vstup / 290 Kč + poplatky v předprodejích Ticketportal, Ticketpro a Ticketstream.  Na místě 390 Kč.